П.І.Б.
Телефон

office@sk-kashtan.kiev.ua

Перше правило бізнесу – чини з іншими так, якби ти хотів, щоби чинили з тобою (Ч. Діккенс)

Договір добровільного страхування цивільної відповідальності автовласника може бути укладений додатково до полісу обов'язкового страхування.

Договір добровільного страхування цивільної відповідальності захищає на той випадок, коли виплат по полісу обов'язкової цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів недостатньо для відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим.

Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів буде у нагоді, якщо ви користуєтесь автомобілем у великих містах, де рівень ДТП за участю декількох транспортних засобів досить високий та висока концентрація дорогих автомобілів.

При настанні страхового випадку спочатку в дію вступає поліс обов'язкового страхування. Якщо цієї суми не вистачає для відшкодування заподіяних збитків, сума, якої бракує, виплачується за договором добровільного страхування цивільної відповідальності

Страховий випадоком  є дорожньо-транспортна пригода, що трапилась з вини Страхувальника і внаслідок якої наступає його цивільно-правова відповідальність за шкоду, завдану третім особам (нанесення шкоди життю і здоров'ю третіх осіб, заподіяння збитків майну третіх осіб, нанесення шкоди пасажирам, що перебували у вашому транспортному засобі).

Страхове відшкодування сплачується у розмірі збитків, нанесених третім особам в результаті ДТП в межах страхової суми (максимальної суми відшкодування збитків).

Страхова сума встановлюється за згодою Сторін.