П.І.Б.
Телефон

office@sk-kashtan.kiev.ua

Перше правило бізнесу – чини з іншими так, якби ти хотів, щоби чинили з тобою (Ч. Діккенс)

Обов’язкове страхування від нещасного випадку на транспорті дозволить підприємству уникнути збитків у разі завдання шкоди життю чи здоров'ю співробіт­ника (водія або пасажира) внаслідок непередбаченої транспортної події. Страхування здійснюється згідно із Положенням про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, що затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 1996 р. № 9592 зі змінами та доповненнями.

Страхувальниками є юридичні особи або дієздатні громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, які є власниками транспортних засобів чи експлуатують їх.

Обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків на транспорті підлягають:
- Пасажири залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту (крім внутрішнього міського) під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані;
- Працівники транспортних підприємств незалежно від форм власності та видів діяльності, які безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях (далі - водії), а саме:
- Водії автомобільного, електротранспорту: машиністи і помічники машиністів поїздів (електровозів, тепловозів, дизель-поїздів);
- Машиністи поїздів метрополітену, провідники пасажирських вагонів, начальники (бригадири) поїздів;
- Поїздові електромонтери;
- Кондуктори;
- Працівники вагонів-ресторанів, водії дрезин та інших одиниць рухомого складу;
- Механіки (начальники) рефрижераторних секцій (у поїздах);
- Працівники бригад медичної допомоги.

Застрахованими вважаються:
-  Пасажири з моменту оголошення посадки на морське або річкове судно,  поїзд,  автобус  або  інший  транспортний засіб до моменту завершення поїздки
- Водії тільки на час обслуговування поїздки.

Страховими ризиками вважаються заподіяння шкоди життю, здоров’ю та працездатності водія та/або пасажирів забезпеченого ТЗ внаслідок ДТП.

Страхова сума та страховий тариф за даним видом страхування регулюються законодавством України та становлять для кожного застрахованого 6000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (102 000,00 грн).

Даний вид страхування здійснюється на умовах, викладених у Постанові Кабінету Міністрів України від 14 серпня1996 р.  №9592, з урахуванням змін.