П.І.Б.
Телефон

office@sk-kashtan.kiev.ua

Перше правило бізнесу – чини з іншими так, якби ти хотів, щоби чинили з тобою (Ч. Діккенс)

Перевезення вантажів є важливою складовою сучасної економіки і прибутковим бізнесом. Але це пов'язано з великим ризиком фінансових втрат. Договір страхування забезпечить відшкодування збитків, завданих Вашому бізнесу внаслідок пошкодження або втрати вантажу та/або багажу під час перевезення.

Програми страхування

«З відповідальністю за всі ризики»
- Пошкодження або повна загибель всього або частини вантажу, які виникли за будь-якої причини, що можуть статися внаслідок випадковостей і ризикованості перевезення (транспортування). (Виключення: військові заходи, страйки, ядерний вибух, непридатність транспортного засобу для перевезення тощо.)

При страхуванні за програмою "З відповідальністю за усі ризики" страхове покриття поширюється не лише на перевезення вантажів, але й на тимчасове зберігання цих вантажів на складі.

«З відповідальністю за часткову аварію»
- Пошкодження або повна загибель всього чи частини вантажу внаслідок:вогню, блискавки, бурі, урагану та інших стихійних явищ,затоплення суден або зіткнення літаків (або інших засобів перевезення) між собою, удару їх об нерухомі або плавучі об'єкти, посадки судна на мілину, провалу мостів, пошкодження судна льодом, підмочування забортною водою, гасіння пожежі, а також внаслідок заходів, здійснених для спасіння вантажу;
- Пропажа безвісти судна чи літака; 
- Випадковості при завантаженні, укладці, розвантаженні та прийманні судном пального;
- Витрати та внески по загальній аварії (що передбачає витрати по врятуванню вантажу, судна та фрахту при морських перевезеннях);
- Всі необхідні та доцільно проведені витрати по рятуванню вантажу (багажу), а також по зменшенню збитків та по встановленню його розміру, якщо збиток відшкодовується за умовами страхування.

«Без відповідальності за пошкодження, окрім випадків аварії»
- Пожежа чи вибух;
- Посадка судна на мілину, викидання на берег, потоплення чи перевертання судна, ліхтеру чи баржі;
- Перевертання чи схід з колії/шляху наземного перевізного транспорту;
- Катастрофа чи зіткнення суден, літаків та інших транспортних засобів між собою або зіткнення їх з будь-якими зовнішніми об'єктами, крім води;
- Розвантаження вантажу в порту лиха.

Страхування також може здійснюватись не тільки за стандартною програмою страхування, але й на базі ризиків самостійно обраних Страхувальником з переліку наданих у програмах.

Страхова сума при внутрішньодержавних перевезеннях може встановлюватись:
а) як вартість вантажу, визначена на підставі перевізних документів (товарно-транспортна накладна, коносамент тощо);
або
б) як вартість вантажу плюс транспортні та накладні витрати в т.ч. митні збори, акцизи тощо, що складає 110% вартості вантажу.
При міжнародних перевезеннях страхова сума встановлюється, як правило, згідно опції б).

Страховий тариф на одноразове вантажоперевезення залежить від обраної страхової програми, франшизи, особливостей вантажу та маршруту перевезення.