П.І.Б.
Телефон

office@sk-kashtan.kiev.ua

Перше правило бізнесу – чини з іншими так, якби ти хотів, щоби чинили з тобою (Ч. Діккенс)


Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія" Каштан "створено 20 червня 2002 року.
Свідоцтво про державну реєстрацію А01 № 650155.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Серія СТ № 123 від 21.08.2004 року.

Страхова компанія «Каштан» вже 14 років працює та займає стабільні позиції на вітчизняному страховому ринку. Час став перевіркою нашого вміння працювати професійно, виконувати свої зобов'язання та вдало реалізовувати можливості, що виникають в умовах постійної зміни реалій та бізнес середовища.

Нам важливо, щоб всі наші продукти та послуги, включаючи новітні і найбільш складні, були доступні максимально широкому колу клієнтів. Страхові продукти, які ми пропонуємо нашим клієнтам - це сукупність сучасної методології та об'єктивної оцінки реальностей ринку.

Важлива перевага страхової компанії «Каштан» - це універсальність в пропонованих страхових послугах.
Компанія реалізує комплексні та індивідуальні програми страхування, розроблені на основі 20 ліцензій добровільного та обов'язкового видів страхування.

Головне завдання компанії - увага до вимог і побажань клієнтів. Для нас важливо продовжити плідну співпрацю з усіма нашими постійними клієнтами і в повній мірі виконувати взяті на себе зобов'язання, а також привернути увагу майбутніх клієнтів комплексним підходом та різноманітністю страхових продуктів.
Місію страхової компанії «Каштан» ми бачимо в тому, щоб допомагати нашим клієнтам в складних життєвих ситуаціях, бути їх надійним партнером у важку хвилину. Для цього ми розвиваємо компанію, забезпечуємо її фінансову стабільність і платоспроможність, дотримуючись консервативної політики ведення бізнесу.

Мета компанії - зайняти гідне місце в економічній структурі нашої країни, робити свій бізнес не тому, що це потрібно нам, а в результаті наявності попиту на послуги саме такої якості. Завжди відповідати іменним вимогам і можливостям Страхувальників.

Стратегічна мета - створення універсальної страхової компанії високого класу, побудованої на принципах професіоналізму, фінансової стабільності, якісного і уважного виконання зобов'язань перед клієнтами та партнерами.

Повна назва:

 Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Каштан»

Скорочена назва:

 ПрАТ «СК «Каштан»

Свідоцтво про державну реєстрацію

 А01  № 6501155
 дата проведення державної реєстрації 20.06.2002р.

Ідентифікаційний код юридичної особи:

 32071894

тел./факс:

 (044) 249-01-11, 249-98-43 , 249-98-44

Юридична адреса:

 01021, Україна, м. Київ, Кловський узвіз, будинок 12, офіс 7

Поштова адреса:

 03151, Україна, м. Київ, вулиця Волинська, 48/50

Код території за КОАТУУ

 8038200000

E-mail:

 office@sk-kashtan.kiev.ua